دوره‌های عمومی

دوره ترمیک عادی

این دوره مناسب افرادی است که مشغله زیادی دارند و برنامه روزانه آن‌ها بسیار فشرده است. کلاس های این دوره دو روز در هفته و هر روز یک جلسه برگزار می‌شود تا ضمن قرار دادن شما در فضای آموزشی، کمترین تغییر ممکن در برنامه روزانه شما ایجاد شود.

دوره ترمیک فشرده

این دوره برای افرادی طراحی شده است که یادگیری عمیق زبان انگلیسی را هدف قرار داده اند. این برنامه آموزشی بصورت یک روز درمیان و هر روز شامل یک جلسه می‌باشد تا ارتباط مستمر شما با فضای آموزشی حفظ شده و از طرفی زمان زیادی در هفته از شما گرفته نشود.

دوره‌های اختصاصی

دوره خصوصی

اگر برنامه روزانه شما متغیر است و زمان مشترکی بین ساعت ها و روزهای خود پیدا نمی‌کنید، ما زمان کلاس‌ها را با شما تنظیم می‌کنیم. بر اساس درخواست شما تعداد جلسات در هر هفته مشخص می‌شود و هزینه هر ماه بر اساس تعداد جلسات و سطح مورد نیاز شما تنظیم می‌گردد. اما هر هفته، زمان دقیق جلسات هفته بعد را مشخص کنید تا همان طرح درس طراحی شده در آموزشگاه را در زمان های دلخواه خود آموزش ببینید. در این دوره می توانید در هر زمانی از شبانه روز کلاس خود را تنظیم کنید و ما هیچ محدودیتی بر برنامه زمانی شما اعمال نخواهیم کرد.

دوره هوشمند

این دوره مختص شما طراحی خواهد شد! پس از شرکت در یک آزمون تعیین سطح جامع و آنالیز دقیق توانمندی شما در هر یک از شش زمینه اصلی زبان انگلیسی یعنی: چهار مهارت صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن به علاوه‌ی دو بخش دایره واژگان و دستور زبان؛ یک دوره آموزشی متناسب با توانمندی‌های شما طراحی می‌شود. این دوره آموزشی با استفاده از معتبرترین کتب بین المللی و همچنین بهره‌مندی از مجرب ترین اساتید در زمان‌های مورد نظر شما برگزار می‌شود. همچنین در بسیاری از بخش‌های دوره بنا به درخواست شما از مدرسین بومی جهت تدریس دعوت می‌شود.

دوره‌های ویژه

American Accent

خیلی‌ها هستند که به زبان انگلیسی مسلط اند و در لحظه صحبت کردن، کلمات و ساختارهای متفاوت و زیادی به ذهنشان میرسد. اما نمی‌دانند که کدام جمله بندی یا چه کلمه و عبارتی مناسب تر است. همچنین گاهی به دلیل شنیدن کلمات با لهجه‌های متفاوت در ادای کلمات اعتماد به نفس کافی برای بیان جملات خود ندارند. اگر شما هم این با این مسائل درگیر هستید و می‌خواهید به عنوان یک مدرس، مترجم و یا تاجر موفق، سطح تسلط خود را با تمرکز ۱۰۰ درصدی بر مکالمه افزایش دهید، ‌این دوره مناسب شماست.

در این دوره کلاس‌ها بر پایه  Speaking و شیوه تلفظ صحیح لغات طراحی شده و شما این فرصت را پیدا می‌کنید تا با اساتید خود که همگی Native هستند و زبان مادری آنها انگلیسی (آمریکایی) می باشد لهجه خود را کاملاً اصلاح کنید  و مانند یک آمریکایی در بیان جملات و ادای صحیح کلمات مهارت پیدا کنید.

آمادگی آزمون‌ها بین المللی

آمادگی برای آزمون‌های بین المللی مانند TOEFL، IELTS, MSRT و یا آزمون‌های آنلاین مانند duolingo علاوه بر داشتن اطلاعات و مهارت در زبان انگلیسی، نیاز به مطالعه و تمرینات تخصصی و ویژه‌ای دارند.

اگر به دنبال کلاس‌هایی هستید که بطور دقیق و تخصصی شیوه پاسخ به سوالات آزمون‌ها و نحوه زمان بندی دقیق برای آمادگی آزمون را به شما آموزش دهند، اگر می‌خواهید بدون استرس و با آمادگی کامل در کمترین زمان ممکن برای آزمون‌ها بین الملی آماده شوید، اگر می‌خواهید توسط مدرسینی که خود تجربه‌ای موفقی از آزمون‌های بین المللی داشته‌اند آموزش ببینید، دوره‌های آمادگی آزمون ایزی اسپیکینگ بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

این دوره‌ها ضمن حفظ کیفیت آموزشی، در کمترین زمان ممکن برگزار خواهد شد.