زبان انگلیسی (English language) یک زبان با ریشه غرب آلمانی است که برای اولین در اوایل قرون وسطا در انگلستان مورد استفاده قرار گرفت و در حال حاضر یکی از زبان های رایج جهان است. زبان انگلیسی تنها زبان رسمی یا یکی از زبان های رسمی حدود 60 کشور مستقل است. این زبان به صورت وسیع در کشورهای انگلستان، ایالات متحده، کانادا، استرالیا، ایرلند و نیوزیلند صحبت می شود. زبان انگلیسی بعد از چینی ماندارین و اسپانیایی سومین زبان مادری رایج جهان است. امروزه زبان انگلیسی به صورت گسترده ای در سراسر جهان به عنوان زبان دوم آموزش داده می شود. زبان انگلیسی همچنین زبان رسمی سازمان ملل و اتحادیه اروپا نیز هست.

آموزشگاه آنلاین ezspeaking،با برگزاری کلاسهای ترمیک، فوق فشرده و مکالمه در سطوح مختلف سعی دارد با هدف آموزش حرفه ای و سیستماتیک نقش موثری را در تغییر سطح زبان آموزان و شاگردان خود  داشته باشد. زبان آموز در قدم اول تعیین سطح شده و سپس با توجه به سطح و زمانبندی مشاوره خواهد شد و سپس اقدام به ثبت نام می نماید.

تعیین سطح به دو صورت کتبی و شفاهی میباشد و تمامی مهارتهای شما محک زده خواهد شد و پس از گذراندن آزمون کتبی زمان مصاحبه شفاهی مشخص خواهد شد. بعد از دو مرحله آزمون مشاوران حرفه ای ما تمامی اطلاعات لازم درباره زمان و نحوه برگذاری کلاسها را به شما توضیح خواهند داد.

با ما تجربه یادگیری زبان انگلیسی بدون استرس آسان و شیرین خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *