این سایت بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می شود

رعایت شئونات اسلامی در سایت برای کلیه کاربران الزامی می باشد

عکس پروفایل و پوشش خانمها در کلاس میبایست با پوشش کامل اسلامی باشد

بحث های سیاسی،دینی و مذهبی، غیر اخلاقی و توهین به مذاهب و اقلیت ها قومی و مذهبی در سایت ممنوع است

انجام تبلیغات سایت ها و یا کسب و کار های دیگر در کامنت ها ممنوع می باشد و کامنت فرد حذف و در صورت عدم رعایت بعد از تذکرات فرد لغو عضویت می شود.

هر گونه بحث غیر اخلاقی و توهین به اعتقادات و افراد در کلاس های ایزی اسپیکینگ ممنوع می باشد و افراد خاطی از ادامه ی حضور در کلاس محروم می شوند و در صورت محرومیت شهریه کلاس قابل بازپس گیری نمی باشد.

مسئولیت حقوقی و قانونی محتوا و کامنت هایی که بر روی وب سایت می گذارید بر عهده شما است.

مدیران سایت ایزی اسپیکینگ هر گونه کامنتی را که بر خلاف اصول فوق بوده حذف و کاربر مربوطه را بلاک خواهند کرد.

به جهت ارزیابی و بهبود کیفیت کلاس ها موسسه این اجازه را دارد تا کلاس ها را ضبط نماید.

افراد موظف به ثبت صحیح و دقیق اطلاعات هویتی خود می باشند و در صورت بروز هرگونه مغایرت مسولیت آن متوجه خود فرد می باشد.

تعیین سطح زبان آموزان عزیز صرفا 6 ماه اعتبار دارد و اگر طی این مدت فرد اقدام به ثبت نام نکرده باشد می بایست مجددا تعیین سطح شود.

بازگشت کل شهریه، تنها قبل از شروع جلسه سوم هر ترم با کسر 20% قابل انجام است و به درخواست ها ارسالی پس از جلسه سوم ترتیب اثرداده نخواهد شد.

سه جلسه غیبت متوالی و یا چهار جلسه غیبت غیر متوالی به منزله انصراف از کلاس می باشد و فرد از کلاس حذف می گردد.

هدف موسسان آموزشگاه زبان انگلیسی ایزی اسپیکینگ تنها آموزش و افزایش دانش و معلومات اعضا می باشد. پس از کاربران خود انتظار دارد اهداف والا و مترقی موسسان و مدیران سایت را مدنظر قرار دهند.

استفاده از هدست در کلاس های ایزی اسپیکینگ اجباری است و چنانچه از هدست استفاده نکنید، باعث برگشت صدا و اختلال در کلاس آنلاین میشود. در این حالت، استاد میکروفون شما را قطع خواهد نمود و صرفا تا رفع مشکل اجازه شنیدن در کلاس را خواهید داشت.

قبل از پرداخت شهریه حتما قیمت و موارد انتخابی را چک کنید.

خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه مطلب توهین آمیز و یا خلاف اصول ذکر شده، مراتب را با ارسال ایمیل به   support@ea-speaking.com گزارش دهید

عضویت شما در سایت ایزی اسپیکینگ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد.