تعیین سطح

مراحل شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین به‌ صورت زیر می‌باشد:

۱- برای انجام آزمون تعیین سطح آنلاین ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید.

۲- پس از ورود  با حساب شخصی خود، بخش کتبی تعیین سطح عمومی را انجام دهید. برای این کار بر روی دکمه‌ی شروع که در کنار همین صفحه قرار دارد، کلیک کنید.

نکته مهم در حین انجام تعیین سطح: توجه داشته باشید که کلیک کردن بر روی گزینه‌ی «ثبت نهایی» به معنی تایید سوالات پاسخ داده شده است و در صورت عدم تکمیل سوالات، انصراف از ادامه آزمون می‌باشد. بنابراین کلیک بر روی این دکمه باعث بسته شدن دسترسی شما به آزمون می‌باشد. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان قبل از اتمام کامل آزمون بر روی دکمه‌ی «ثبت نهایی» کلیک نکنید.

برای راحتی زبان آموزان و احتمال اختلال در شبکه اینترنت، آزمون کتبی در یک بخش تک صفحه ای طراحی شده است. این بخش شامل ۵۰ سوال سه گزینه‌ای می‌باشد. سوالات دارای نمره منفی نبوده و همگی دارای امتیاز یکسان هستند.

         ۳- جهت تکمیل فرایند تعیین سطح شفاهی و مشاوره رایگان در خصوص ثبت نام در دوره‌ها با شماره تلفن 91 21 09 91 021 تماس بگیرید.

تا به اینجا تعیین سطح شما با موفقیت پایان یافته است و می‌توانید در دوره‌ها مورد نظر خود ثبت نام کنید.


توجه داشته باشید:

زمان درنظر گرفته شده برای مصاحبه شفاهی،هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ الی ۱۸ می‌باشد.

پس انجام تعیین سطح لازم است تا صفحه‌ی «دوره‌های مناسب شما» را باز کنید. دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید. هزینه‌ی ثبت نام در دوره را پرداخت کرده و نام‌کاربری و رمز عبور خود برای ورود به پورتال آموزشی را دریافت نمایید. تمامی کلاس‌ها در پورتال آموزشی برگزار می‌شود.

شیوه‌ی پرداخت به صورت آنلاین از طریق کارت بانکی عضو شتاب و یا به صورت حضوری در نظر گرفته شده است. اما در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان دریافت حضوری برقرار نمی‌باشد. در صورت بروز هرگونه مسئله لطفا با پشتیبان ثبت‌نام تماس بگیرید.


پشتیبانی ثبت‌نام:

در صورت بروز هرگونه مشکل در فرایند تعیین سطح، نیاز به مشاوره و یا اطلاع بیشتر با شماره تلفن 91 21 09 91 021 تماس بگیرید. زمان پاسخ گویی به تلفن‌ها از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب می‌باشد.


مواد امتحانی

سوالات چهار گزینه ای

نکته مهم در حین انجام تعیین سطح: توجه داشته باشید که کلیک کردن بر روی گزینه‌ی «ثبت نهایی » به معنی تایید سوالات پاسخ داده شده است و در صورت عدم تکمیل سوالات، انصراف از ادامه آزمون می‌باشد. بنابراین کلیک بر روی این دکمه باعث بسته شدن دسترسی شما به آزمون می‌باشد. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان قبل از اتمام کامل آزمون بر روی دکمه‌ی «ثبت نهایی» کلیک نکنید. برای راحتی زبان آموزان و احتمال سرعت پایین اینترنت، آزمون کتبی در یک بخش طراحی شده است. این بخش شامل ۵۰ سوال سه گزینه‌ای می‌باشد. سوالات دارای نمره منفی نبوده و همگی دارای امتیاز یکسان می‌باشند. لطفا در نظر داشته باشید که هر کاربر فقط یکبار مجاز به شرکت در آزمون تعیین سطح می باشد. بنابر این پس از باز کردن شروع آزمون، از صفحه آزمون خارج نشده یا صفحه را مجددا بارگزاری نفرمایید.

شروع آزمون